Realizační týmy
Tým 1. turnusu - Harry Potter I.
Funkce |
Jméno |
Hlavní vedoucí tábora |
Vojtěch Chalupa |
Řídící programového pásma |
Denča Pochylá |
Řídící programového pásma |
Adél Kaštovská |
Vedoucí letního tábora |
Dušan Neděla |
Vedoucí letního tábora |
Tomáš Pater |
Vedoucí letního tábora |
Míša Petrušková |
Vedoucí letního tábora |
Kačka Jiravová |
Vedoucí letního tábora |
Sára Michalczyková |
Vedoucí letního tábora |
Martin Demel |
Vedoucí letního tábora |
Adam Mikstein |
Vedoucí letního tábora |
Leon Sosna |
Vedoucí letního tábora |
|
Vedoucí letního tábora |
|
Zdravotník letního tábora |
Jan Lerche |
Hlavní táborový kuchař |
Hana Slezáčková |
Pomocník v kuchyni |
Víťa Polášek |
Pomocník v kuchyni |
Barbora Lompová |
Noční hlídač |
Honza Zvrtek |
Fotograf |
Denisa Grossmanová |
Tým 2. turnusu - Avengers III. - Infinity War
Funkce |
Jméno |
Hlavní vedoucí tábora |
Vojtěch Chalupa |
Řídící programového pásma |
Dejf Buček |
Řídící programového pásma |
Gába Halfarová |
Vedoucí letního tábora |
Nikol Lihotzká |
Vedoucí letního tábora |
Sára MIchalczyková |
Vedoucí letního tábora |
Barča Kubesová |
Vedoucí letního tábora |
Marek Helfert |
Vedoucí letního tábora |
Dušan Neděla |
Vedoucí letního tábora |
Verča Víchová |
Vedoucí letního tábora |
Kača Valečková |
Vedoucí letního tábora |
Ludvík Popek |
Vedoucí letního tábora |
|
Vedoucí letního tábora |
|
Zdravotník letního tábora |
Anežka Lyková |
Hlavní táborový kuchař |
Hana Slezáčková |
Pomocník v kuchyni |
Karel Krzyžoszczak |
Pomocník v kuchyni |
|
Noční hlídač |
Tonda Polách |
Fotograf |
Daniel Stark |
Tým 3. turnusu - Percy Jackson a Olympané I.
Funkce |
Jméno |
Hlavní vedoucí tábora |
Vojtěch Chalupa |
Řídící programového pásma |
Karel Krzyžoszczak |
Řídící programového pásma |
Martin Demel |
Vedoucí letního tábora |
Daniel Stark |
Vedoucí letního tábora |
Anežka Lyková |
Vedoucí letního tábora |
Lukáš Tománek |
Vedoucí letního tábora |
Martina Bjalková |
Vedoucí letního tábora |
Kačka Jiravová |
Vedoucí letního tábora |
Tomáš Pater |
Vedoucí letního tábora |
Jan Lerche |
Vedoucí letního tábora |
Soňa Kasanová |
Vedoucí letního tábora |
|
Vedoucí letního tábora |
|
Zdravotník letního tábora |
Klára Pírková |
Hlavní táborový kuchař |
Hana Slezáčková |
Pomocník v kuchyni |
Gabka Halfarová |
Pomocník v kuchyni |
Honza Tománek |
Noční hlídač |
Marek Těžký |
Fotograf |
Aneta Šoltysová |
Tým 4. turnusu - Avatar II.
Funkce |
Jméno |
Hlavní vedoucí tábora |
Vojtěch Chalupa |
Řídící programového pásma |
Marek Těžký |
Řídící programového pásma |
Adam Franek |
Vedoucí letního tábora |
Honza Zvrtek |
Vedoucí letního tábora |
Veronika Luxová |
Vedoucí letního tábora |
Barča Galčanová |
Vedoucí letního tábora |
Barča Kubesová |
Vedoucí letního tábora |
Albert Žurovec |
Vedoucí letního tábora |
Vojta Honka |
Vedoucí letního tábora |
Ludvík Popek |
Vedoucí letního tábora |
Kateřina Kočí |
Vedoucí letního tábora |
|
Vedoucí letního tábora |
|
Zdravotník letního tábora |
|
Hlavní táborový kuchař |
Hana Slezáčková |
Pomocník v kuchyni |
Viki Jedličková |
Pomocník v kuchyni |
Adam Zycháček |
Noční hlídač |
Ondra Grygarčík |
Fotograf |
Zuzana Grygarčíková |
Tým 5. turnusu - Toy Story I.
Funkce |
Jméno |
Hlavní vedoucí tábora |
Vojtěch Chalupa |
Řídící programového pásma |
Janča Vitásková |
Řídící programového pásma |
Anet Šoltysová |
Vedoucí letního tábora |
Klára Pírková |
Vedoucí letního tábora |
Dušan Neděla |
Vedoucí letního tábora |
Adam Franek |
Vedoucí letního tábora |
Honza Dušek |
Vedoucí letního tábora |
Soňa Kasanová |
Vedoucí letního tábora |
Eliška Birklenová |
Vedoucí letního tábora |
Tereza Michálková |
Vedoucí letního tábora |
Verča Víchová |
Vedoucí letního tábora |
Adam Kubík |
Vedoucí letního tábora |
|
Zdravotník letního tábora |
Karel Krzyžoszczak |
Hlavní táborový kuchař |
Hana Slezáčková |
Pomocník v kuchyni |
Martina Bjalková |
Pomocník v kuchyni |
Romana Ficková |
Noční hlídač |
Marek Těžký |
Fotograf |
Lukáš Tománek |